Valida Health Kontaktpersoner

Vi har testteams i følgende lande: Danmark, Sverige, Norge, Finland, Polen, Storbritannien, Holland, Belgien, Tyskland, Frankrig, Italien, Spanien, Portugal og Filippinerne.

Valida Health Salg & Administration

Rune Bosselmann
Produktadministration
& Dokumentation

rune@validahealth.dk
Mobil +45 2678 2244

Camilla Louise McGregor
Internationalt salg, marketing og forretningsudvikling, sundhedsfaglig oplæring, leder af personale og teams.

camilla.mcgregor@validahealth.dk
Mobil +45 3133 7559

Lykke Ryum Larsen
Salg, Marketing
& Forretningsudvikling

lykke@validahealth.dk
Mobile +45 3133 6512

Valida Health International 

STORBRITANNIEN

Christian Raben salg, marketing & forretningsudvikling

christian@validahealth.dk
Mobil +44 790 091 4433

PORTUGAL

Sandy Goldsbrough Salg, marketing og forretningsudvikling

sandy@validahealth.dk
Mobil +351911511100

SVERIGE

Marcus Berneström Salg, marketing & forretningsudvikling

marcus@validahealth.dk
Mobil +46 70 755 8411

Valida Health Marketingassistent

Petrine Sofie Christel Westhoff

petrine@validahealth.dk

Valida Health Sundhedsfaglig rådgiver

Pia Brochdorff Saustrup
Øre-/næse-/halsspecialist
info@validahealth.dk

Valida Health Sygeplejersker

Birthe Hygum Kryhlmand
Sygeplejerske
Autorisations-id: 09SVG
info@validahealth.dk

Clara Cæcilie Olsen
Sygeplejerske
Autorisations-id: 0CY50
info@validahealth.dk

Susanne Korsbæk
Uddannet jordemoder
Autorisations-id: 06J83
info@validahealth.dk

Charlotte Brandgaard
Sygeplejerske
Autorisations-id:
info@validahealth.dk

Anne Line Friedman
Sygeplejerske
Autorisations-id: 0329Q
info@validahealth.dk

Lone Gjørtsvang
Sygeplejerske
Autorisations-id: 045VS
info@validahealth.dk

Kamilla Pitt
Sygeplejerske
Autorisations-id: 038PM
info@validahealth.dk

Petrine Sofie Christel Westhoff
Sygeplejerske
Autorisations-id: 0C1D8
info@validahealth.dk

Tina Schrøder
Sygeplejerske
Autorisations-id
info@validahealth.dk

Er du interesseret i at blive en del af vores team? I Danmark eller i udlandet? Kontakt Camilla Louise McGregor